Ellenfélnézőben: öt gólt szerezve, kétszer is hátrányból fordítva nyert a Soroksár

2020-02-05

Jó formában várja a hétvégi mérkőzést vasárnapi ellenfelünk, amely az első tavaszi fordulóban nyolcgólos mérkőzésen diadalmaskodott Nyíregyházán.

Csapatunkhoz hasonlóan leendő ellenfelünk, a Soroksár SC is győzelmet aratott a tavaszi rajton, a forduló egyik legemlékezetesebb meccsét játszva.

Lipcsei Péter együttese már a 7. percben hátrányba került Nyíregyházán, majd a 43. minutumban már ismét a hazaiak vezettek 3-2-re, ennek ellenére a sárga-feketék vonulhattak egygólos előnnyel a szünetre (3-4), végül 5-3-ra diadalmaskodtak idegenben. A vendégeknél Pászka Lóránd és Lőriczy Attila is duplázni tudott.

A vasárnapi bajnoki mérkőzés 14 órakor kezdődik a Szamosi Mihály Sporttelepen, a jegyvásárlással kapcsolatos információk ITT megtalálhatóak.