Mind a hét játékosunk lehetőséget kapott a kupában - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-09-16

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

Fehérvár FC:
Kovács Mátyás kezdőként egy félidőt játszott a Monor SE otthonában 2-0-ra megnyert kupamérkőzésen. Az első játékrész hajrájában volt egy lövése, amit védett a hazai kapus.

Merényi Ádám kezdőként 85 percet játszott az FTC ellen (0-3). Szűcs Patrik is kezdő volt, ő egy félidőt kapott, a második játékrészre Zuigeber Ákos érkezett a helyére.

Vasas FC:
Lehoczky Roland a hosszabbításban, a 103. percben lépett a Nyíregyháza Spartacus FC ellen, a büntetőpárbajban értékesítette a tizenegyesét, de csapata kiesett.

HR-Rent Kozármisleny:
Lépő Kristóf a 63. percben, 0-4-nél kapott lehetőséget a Kecskeméti TE ellen, a becserélése után az eredmény már nem változott.

ESMTK:
Balogh Máté végigjátszotta az 1908 SZAC Budapest elleni összecsapást, és ő szerezte csapata továbbjutást érő gólját a 86. percben (2-1).

Fotó: budafok1912.hu