Sorsoltak a Magyar Kupában: fővárosi ellenfél

2020-09-10

A 43. sz. Építők SK csapatával játszunk a MOL Magyar Kupa következő körében.

A Puskás Arénában megtartották a 2020-2021. évi férfi felnőtt nagypályás labdarúgó MOL Magyar Kupa 6. forduló párosításainak sorsolását.

Kiderült, hogy ellenfelünk a BLSZ I-ben szereplő 43. sz. Építők SK együttese lesz, idegenben.

A mérkőzések tervezett játéknapja és kezdési időpontja:
2020. szeptember 19. (szombat) vagy 2020. szeptember 20. (vasárnap) 15.00 óra (hitelesített villanyvilágítás esetén a kupa mérkőzés későbbi időpontban is megrendezhető).

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.

Mint ismert, legutóbb az elődöntőig jutottunk a sorozatban, csak 11-es rúgásokkal estünk ki a későbbi győztessel szemben.