Nyíregyháza Spartacus FC - MTK Budapest 1-1 (1-0)(VIDEÓ)

2015-04-25

Nyolc komoly gólhelyzetet dolgozott ki, találata mellett az MTK Budapest, mégis pontokat hagyott a Nyírség fővárosában. Kétszer is a kapufa mentett, többször Balogh. Még sohasem nyert otthon a Spartacus az MTK ellen.

A mérkőzés közvetítése.

Nyíregyháza Spartacus FC - MTK Budapest 1-1 (1-0)

Vezette: Iványi Zoltán (Lémon, Becséri – Fábián, Nagy)

Gólszerzők: Rezes (32.), illetve Thiam (60.)

Nyíregyháza Spartacus: Balogh – Arziani, Kovacsevics, Ivanovs, Törtei – Kosztics, Fodor – Rezes, Halenár, Pekár – Seydi

Csere: Seydi helyett Rubus (59.), Rezes helyett Abdouraman (75.)

Sárga lap: Arziani (54.), Kosztics (61.)

Eltiltva: Bosnjak (piros lap)

Vezetőedző: Mátyus János

MTK Budapest: Hegedüs – Poór, Baki, Vukmir, Hajdú – Vass, Thiam, Pölöskei – Horváth, Torghelle, Csiki.

Csere: Horváth helyett Bese a szünetben

Sárga lap: Torghelle (23.), Baki (88.)

Szakmai Igazgató: Garami József

32. perc: Pekár fejelte keresztbe az ötösön a labdát, Rezes három méterről stukkolta azt a kapu közepébe. 1-0. Az első valamire való helyzetéből gólt ért el a Spartacus.

38. perc: Horváth lépett ki középen, de tíz méterről az elvetődő Balogh csípőjét találta el.

45. perc: Torghelle pompás keresztlabdája után Csiki a 16-os vonaláról ballal, a bal oldali kapufát találta el.

Pekár László a szünetben: „Szándékosan fejeltem keresztbe a labdát. A korábbi góljaim meghozták az önbizalmamat, jól megy a játék.”

60. perc: Pölöskei a jobbösszekötő helyéről lőhetett a kapu elé szabadrúgást. Thiam remekül emelkedett középen, és nyolc méterről a hálóba fejelte a labdát. 1-1

84. perc: Csiki szöglete után Torghelle a felső lécet találta el.

Balogh János a mérkőzés után: „Nagyon-nagyon meleg volt, mindkét csapat tompább volt a szokottnál. Az MTK jó csapat, elégedettek lehetünk az egy ponttal. A munka hozza a szerencsét."