HÍREK

"Nagy értéke a klubnak és a magyar futballnak" - Palincsár hosszabbított

2020-06-19

"Nagy értéke a klubnak és a magyar futballnak" - Palincsár hosszabbított

Az MTK Budapest hosszútávú - 2024. június 30-ig szóló - szerződést kötött Palincsár Martinnal.

Mint ismert, az U21-es válogatott kerettag középpályás tavaly nyáron került vissza kölcsönből csapatunkhoz, amelynek egyre inkább alapembere lett. Nyolc gólpasszával a legjobb előkészítők között zárt, további három találatának köszönhetően a házi kanadai tabella dobogósa lett. Összesen 2157 játékperc jutott neki idén tétmeccsen, szurkolóink őt választották meg az Év újoncának.
- Szorgalma, akaratereje és győzni akarása példaértékű mindenki előtt. Martin nagy értéke nem csak az MTK Budapestnek, hanem a magyar labdarúgásnak is, így nagy öröm, hogy hosszútávon elkötelezte magát klubunkhoz - mondta a sikeres tárgyalásokat és az aláírást követően Polyák Balázs sportigazgató.

Középpályásunk egyébként a folytatásban a 10-es mezt viseli majd. Érdekes egybeesés, hogy Martin éppen 10 éve tartozik akadémiánk és klubunk kötelékébe.

Mint ismert, a közelmúltban klubunk Katona Mátéval, Myke Bouard Ramosszal és Kanta Józseffel is szerződést hosszabbított.
 


 

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2020-09-26 14:45 Paksi FC stadion

PAKSI FC

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman