Merényi góllal kezdte a szezont, Szűcs P. debütált - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2024-07-30

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát, a kölcsönjátékosok sora még bővülhet a következő időszakban.

Fehérvár FC:
Kovács Mátyás az azeri Sumqayit otthonában 2-1-re megnyert Európa Konferencia Liga-selejtező első felvonásán az 57. percben lépett pályára, míg a Kecskeméti TE elleni idegenbeli bajnokin (0-0) a 61. percben cserélték be.

Budafoki MTE:
Zuigeber Ákos kezdőként 83 percet kapott a Budapest Honvéd ellen (3-3). A 47. percben csapata első egyenlítő gólja az ő szögletét követően született.

Merényi Ádám a 64. percben kapott lehetőséget, hat minutummal később az ő találatával lett 2-2, miután a 16-oson belül megcsinált egy cselt, majd 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

Szűcs Patrik ezen a mérkőzésen debütált az NB II-ben, a 83. percben cserélték be.

A mérkőzés összefoglalója:

Vasas FC:
Lehoczky Roland nem kapott játéklehetőséget a Kisvárda Master Good ellen 3-1-re megnyert összecsapáson.

HR-Rent Kozármisleny:
Lépő Kristóf kispados volt a másodosztály nyitányán a Békéscsaba 1912 Előre ellen (1-1).

Fotó: budafok1912.hu