Merényi a második fordulóban is betalált, Lépő debütált - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2024-08-06

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát, a kölcsönjátékosok sora még bővülhet a következő időszakban.

Fehérvár FC:
Kovács Mátyás az azeri Sumqayit elleni Európa Konferencia Liga-selejtező visszavágóján (0-0) csereként 33 percet töltött a pályán. A DVTK ellen hétvégén bajnokin kezdő volt, az 55. percben cserélték le (3-1).

Az első fordulóban csereként gólt szerző Merényi Ádám a Kisvárda Master Good otthonában kezdő volt, a 27. percben az ő góljával szerezte meg csapata a vezetést, miután 22 méterről eleresztett lövése egy védőn megpattanva a kapuban kötött ki.

A 2-1-re megnyert összecsapáson Szűcs Patrik a 76. percben állt be, Zuigeber Ákos sérülés miatt hiányzott.

A mérkőzés összefoglalója (a gól 1:14-nél):

Vasas FC:
Lehoczky Roland kispados volt a Kolorcity Kazincbarcika SC ellen (2-2).

HR-Rent Kozármisleny:
Lépő Kristóf bemutatkozott a másodosztályban, a szünetben cserélték be a Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni hazai találkozón (0-0).

Fotó: budafok1912.hu