Magyar Kupa: Megvannak negyeddöntős párharcaink kezdési időpontjai

2020-02-21

Március 4-én, szerdán 14:30-kor rendezik Dorogon az első összecsapást, a visszavágóra egy héttel később 18 órakor kerül sor az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

A másodosztályú bajnokságot vezető csapatunk magabiztosan jutott be a Magyar Kupa legjobb nyolc együttese közé, miután a hazai 3-0 után idegenben 2-0-ra győzte a harmadosztályú Dunaújváros PASE gárdáját.

A szerda esti sorsoláson eldőlt, hogy csapatunk a szintén másodosztályú Dorogi FC-vel találkozik a negyeddöntőben, ahol az előző fordulóhoz hasonlóan két mérkőzésen dől el a továbbjutás.

Az MLSZ versenybizottság elnöke által kijelölt versenybiztos a pénteki napon elkészítette a forduló pontos menetrendjét.

Ennek értelmében az első összecsapást március 4-én, szerdán 14:30-kor rendezik Dorogon, míg a visszavágóra március 11-én, szerdán 18 órakor kerül sor az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Csapatunk mindkét idei bajnokiját megnyerte a Dorogi FC ellen, idegenben 4-0-ra, hazai környezetben pedig 2-1-re.