Kovács M. két meccsen is lehetőséget kapott, Zuigeber visszatért - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2024-08-20

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát, a kölcsönjátékosok sora még bővülhet a következő időszakban.

Fehérvár FC:
Kovács Mátyás a ciprusi Omonia Nicosia elleni Konferencia Liga-selejtező visszavágóján (0-2) a 74. percben lépett pályára, míg a vasárnapi ZTE FC elleni bajnokin (1-1) kezdőként egy félidőt kapott.

Merényi Ádám kezdő volt a Kolorcity Kazincbarcika SC ellen, de az 5-0-ra elveszített összecsapáson két csapattársához hasonlóan már a szünet előtt, a 44. percben lecserélték.

A sérülése után visszatérő Zuigeber Ákos a 65. percben állt be, míg Szűcs Patrikot tíz minutummal később cserélték be.

Vasas FC:
Lehoczky Roland nem kapott játéklehetőséget az OPUS TIGÁZ Tatabánya elleni hétfő esti bajnokin (0-1).

HR-Rent Kozármisleny:
Lépő Kristóf kispados volt a Kisvárda Master Good otthonában 3-2-re elveszített mérkőzésen.

Fotó: fehervarfc.hu