Keressük az elmúlt 25 év legemlékezetesebb mérkőzését - szurkolóink kezében a döntés (Döntő)

2020-05-10

Sokat megélt törzsszurkolóink bevonásával kiválasztottuk az elmúlt 25 év 32 legemlékezetesebb MTK-mérkőzését. A győztes kilétének eldöntése viszont már drukkereink kezében van. Szavazni a Facebook-oldalunkon lehet.

A kieséses rendszerben történő szavazás utolsó előtti köre, az elődöntők is lezárultak.

Szurkolóink döntése értelmében a fináléba az FTC ellen 2012-ben aratott 4-2-es hazai győzelem, valamint a török Fenerbahce otthonában, 1999-ben elért kétgólos diadalunk jutott be.

Ahogy a korábbi párharcokra is, a döntőre is Facebook-oldalunkon lehet szavazni hétfő (05.11.) 12 óráig.

1. - 2012. 11. 03.: MTK Budapest-FTC 4-2, OTP Bank Liga, 13. forduló
Harmadikként fogadtuk az ötödik zöld-fehéreket az Örökrangadón. A fordulatos mérkőzés a rendes játékidő utolsó percében még 2-2-re állt, de a hosszabbításban kétszer is betaláltunk: előbb Hidvégi Sándor, majd Könyves Norbert is eredményes volt (utóbbi kb. 60 méterről), így 4-2-re győztünk.

2. - 1999. 09. 30.: Fenerbahce-MTK Hungária FC 0-2, UEFA Kupa, 1. forduló, visszavágó
Az UEFA Kupa első fordulójában a hazai 0-0 után a visszavágón bravúros 2-0-ás győzelmet aratott csapatunk Kenesei Krisztián második félidőben szerzett duplájával.

Szavazni a Facebookon ennél a posztnál lehet (vagy ide kattintva)!