Keressük az elmúlt 25 év legemlékezetesebb mérkőzését - szurkolóink kezében a döntés (3. párharc)

2020-04-22

Sokat megélt törzsszurkolóink bevonásával kiválasztottuk az elmúlt 25 év 32 legemlékezetesebb MTK-mérkőzését. A győztes kilétének eldöntése viszont már drukkereink kezében van. A párosításokra a Facebook-oldalunkon lehet szavazni a következő időszakban.

A kieséses rendszerben történő voksolás harmadik párosítása egy Vasas elleni idegenbeli gólzáporos győzelem, valamint az idei szezonban az élvonalbeli DVTK elleni sikerünk és továbbjutásunk a Magyar Kupában.

A szavazás az első párharcra már véget ért, melyet a 2012-es Örökrangadón aratott győzelem 61:39-es százalékos arányban megnyert az FTC elleni 2014-es diadallal szemben.

1. - 1998. 09. 12.: Vasas Danubius Hotels SC-MTK Hungária FC 0-4, NB I, 7. forduló
Bajnoki címet szerző csapatunk Balaskó góljával már az első percben vezetést szerzett, majd a 22. percben meglőtte második gólját is. Illés büntetőjével a 36. percben már 0-3 állt az eredményjelzőn, a végeredményt Kenesei állította be az 52. minutumban.

2. - 2019. 12. 03.: MTK Budapest-DVTK 1-0, Magyar Kupa 8. forduló, a legjobb 16 közé jutásért
Másodosztályúként nyertünk a hosszabbításban 1-0-ra az élvonalbeli DVTK ellen Schön Szabolcs remek szólógóljával.

Szavazni a Facebokon ennél a posztnál lehet (vagy ide kattintva!)