Keressük az elmúlt 25 év legemlékezetesebb mérkőzését - szurkolóink kezében a döntés (3. negyeddöntő)

2020-05-06

Sokat megélt törzsszurkolóink bevonásával kiválasztottuk az elmúlt 25 év 32 legemlékezetesebb MTK-mérkőzését. A győztes kilétének eldöntése viszont már drukkereink kezében van. A párosításokra a Facebook-oldalunkon lehet szavazni a következő időszakban.

A kieséses rendszerben történő voksolás harmadik negyeddöntőjében egy fölényes bajnoki sikerünk, valamint egy bravúros nemzetközi győzelmünk csap össze.

A negyeddöntők első párharca lezárult, szurkolóink szavazatai alapján a 2012-es Örökrangadón aratott diadalunk bejutott az elődöntőbe.

1. - 1996. 09. 22.: III. Ker. TVE-MTK FC 2-7, NB I, 8. forduló
A szezon végén Garami Józseffel bajnoki címet nyerő gárdánk gólfesztivált rendezett idegenben, Illés mesternégyest szerzett, rajta kívül Kenesei duplázott és Zsivótzky is betalált.

2. - 1999. 09. 30.: Fenerbahce-MTK Hungária FC 0-2
Az UEFA Kupa első fordulójában a hazai 0-0 után a visszavágón bravúros 2-0-ás győzelmet aratott csapatunk Kenesei Krisztián második félidőben szerzett duplájával.

Szavazni a Facebookon ennél a posztnál lehet (vagy ide kattintva)!