Feczkó: 1-3 után még feljöhettünk volna

2018-07-29

Feczkó Tamás így értékelte az Örökrangadón történteket a sajtótájékoztatón.

[image]- Nem marad más dolgom, mint gratulálni a Ferencvárosnak, amely klasszisokkal jobb volt ezúttal nálunk. A 3. percben Deutsch megsérült, vélhetően lábközépcsonttörést szenvedett. Mire összeállt volna a védekezésünk, már vezetett az ellenfél, az első félidőben párharcokban gyengék voltunk, ezt kihasználta a Fradi. Később szépítettünk, 1-3 után volt egy jó 25 percünk, akkor feljöhhetünk volna, de sajnos nem jött az újabb gól, így nem lehetett más a vége, mint vereség. A mai teljesítmények alapján reális eredmény született, azon dolgozunk, hogy mire az Üllői útra megyünk, jobbak legyünk, és tudjunk pontot vagy pontokat szerezni. A Fradi kiemelkedik a mezőnyből, ahogy a Vidi is, a 3-12. helyért pedig nagy harc megy majd a többi csapat között, remélem, mi az elején leszünk közülük.