A felkészülés első hetét horvátországi tornagyőzelemmel zártuk

2018-06-23

Lencse és Kulcsár volt eredményes

A horvátországi Varasdon, egynapos villámtornán, két, 2x25 perces mérkőzést játszott Feczkó Tamás együttese, majd megnyerte a kupát.

Az első találkozón a szlovén első osztályban szereplő együttes ellen egygólos vereséget szenvedtünk.

MTK Budapest–NK Aluminij (SLO) 1-2
MTK Budapest: Varga – Ikenne-King, Balogh, Szelin, Deutsch – Vass Á., Vass P., Vogyicska, Gréczi – Bognár, Lencse
Gólszerző: Lencse László

A második meccsen a horvát élvonalban játszó gárdát legyőztük.

MTK Budapest–NK Inter-Zaprešić (CRO) 2-1
MTK Budapest: Kicsak – Kovács, Pajuk, Gengeliczki, Forgács – Bidzilya, Katona, Kanta, Takács – Schäfer, Kulcsár.
Gólszerző: Kulcsár Tamás (2)

Miután a horvátok a harmadik mérkőzésen 1-0-ra legyőzték a szlovéneket, így megnyertük a tornát.

Feczkó Tamás, így értékelt: – Tornagyőzelemmel fejeztük be a felkészülés első szakaszát. Előbb a szlovén kupadöntős ellen kétgólós hátrányból álltunk fel, több helyzetünk volt, nyerhettünk volna, de nem volt szerencsénk. A második találkozón, férfias küzdelemben, technikai fölénnyel múltuk felül ellenfelünket.

Folytatás június 27-én, szerdán, 17:00 órakor a Komáromi FC ellen, Monoron.