HÍREK

Ramos új szerződést írt alá klubunkhoz

2020-05-29

Ramos új szerződést írt alá klubunkhoz

Új szerződést írt alá Myke Bouard Ramos, a brazil támadó megállapodása így 2022 nyaráig érvényes az MTK Budapestnél.

- Myke gyorsaságával, fizikumával, fejjátékával és dinamikájával már bizonyította, hogy a hazai mezőny egyik legkiemelkedőbb támadójátékosa - mondta a több poszton is bevethető játékosról Polyák Balázs sportigazgató az új szerződés aláírását követően.  

A brazil támadó a hazai mezőny egyik legeredményesebb játékosa posztján, hiszen felnőtt pályafutása során 110 tétmérkőzésen 34 gólig jutott és kiosztott 18 gólpasszt is.

Amikor legutóbb az MTK mezében játszott, 2018 nyarán négy bajnokin két gólt szerzett és kiosztott egy gólpasszt is az NB I-ben, ezt követően adtuk kölcsön a 27 éves szélsőt az Al Ittihad Kalba SC-nek, ahol sikeres szezont töltött (19 találkozón 10 gólja és 4 gólpassza volt). 
 

 

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2020-09-26 14:45 Paksi FC stadion

PAKSI FC

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Sponsors

Prohuman