Kölcsönfigyelő: Varga védései kellettek a Szeged meglepetés győzelméhez (videó)

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. Az NB I-es szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:

Bese Balázs az OTP Bank Liga 4. fordulójában is kispados volt, csapata 1-0-ra kikapott  Mezőkövesden.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyett, és sokat tett a szegediek újabb sikeréért. Együttese Szolnokon ért el 2-0-s - meglepetés - győzelmet, ehhez kellettek az ő védései is: két alkalommal nagyot mentett, emellett két kisebb közbeavatkozása is volt, így végül kapott gól nélkül zárt.

Szentlőrinc SE:
A Soroksár elleni hazai meccsen (1-2) Kapronczai Gergely és Nagy Barnabás is végig a pályán volt, Törőcsik Péter a második félidőben játszott, míg Lehoczky Roland eltiltását töltötte. Nagynak volt esélye a gólszerzésre, bő húsz másodperccel a kezdés után helyzetbe került, de lövése után a labda elsuhant a kapu előtt. Ballábas védőnk nem sokkal később kevéssel maradt le egy beadásról, majd neki volt egy remek centerezése, de az a hazai lehetőség is kimaradt.

Dorogi FC:

A csapat meccsét elhalasztották, Zuigéberék október 9.-én pótolják a Csákvár elleni bajnokit.

Békéscsaba 1912 Előre:

A sérülése után nemrégiben visszatérő Bidzylia Anton kispados volt.

Gyirmót FC Győr:

Lustyik Levente sérülése miatt nem bevethető még.

WKW ETO FC Győr:

Szuhodovszki Soma bokasérülés miatt kényszerült pihenőre.

Haladás:

Horváth Olivér a napokban igazolt Szombathelyre, így még nincs tökéletes edzettségi állapotban.

Iváncsa KSE:

Tóth Zoltán ezúttal is végigjátszotta az összecsapást, az FTC II ellen 1-1-re végzett csapata. A játékos végig aktív volt, több akció előkészítésében is részt vett, voltak lövései is, a legnagyobb lehetősége még 0-1-nél adódott, akkor fejese centikkel fölé szállt.

HR-Rent Kozármisleny:

Babinszky Bence ezúttal csereként járult hozzá a Honvéd II elleni idegenbeli, 3-0-s győzelemhez, szélsőnk a 78. percben állt be.

Fotó: szeged-grosicsakademia.hu