Kölcsönfigyelő: Kovács bombagólt lőtt, Vargával megint nyert a Szeged (videó)

2020-09-28

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs és csapata mérkőzését az FTC nemzetközi kupaszereplése miatt elhalasztották.

Dorogi FC:
Zuigeber Ákos, Szerencsi Miklós és Kovács Máté is a kezdőcsapatban kapott helyet a Szombathelyi Haladás otthonában 2-1-re megnyert bajnokin. Kovács az 54. percben megszerezte csapatának a vezetést, miután 18 méterről kilőtte bal felsőt (a videón 0:44-nél). A gólszerzőt a 86., míg Zuigebert a 73. percben cserélték le, Szerencsi végig játszott.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence sorozatban a negyedik bajnokiján volt kezdő, csapata pedig zsinórban a harmadik győzelmét aratta. A DEAC elleni 2-1-es siker alkalmával kapusunk több védést is bemutatott, a kapott gólról nem tehetett.

Szentlőrinc SE:
Törőcsik Péter és Kapronczai Gergely is az első perctől a pályán volt a Nyíregyháza Spartacus FC elleni hazai összecsapáson. A 80. percben előnybe kerülő, de végül 2-1-es vereséget szenvedő csapatba Nagy Barnabást a 73., míg Lehoczky Rolandot a 88. minutumban cserélték be.

Békéscsaba 1912 Előre:
Bidzylia Anton nem kapott játéklehetőséget a Kolorcity Kazincbarcika SC elleni hazai 1-3 alkalmával.

Szombathelyi Haladás:
A szombathelyieknél a kupamérkőzésen debütáló Horváth Olivér a bajnokin még kispados volt a Dorogi FC ellen.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma nem került keretbe az Aqvital FC Csákvár ellen.

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente sérülés miatt nem bevethető.

Tóth Zoltán (Iváncsa KSE) és Babinszky Bence (HR-Rent Kozármisleny) csapatának mérkőzését későbbre halasztották az NB III Közép-csoportjában.

Fotó: Unger Tamás/Vas Népe