Kölcsönfigyelő: Bese és Horváth debütált, Kovács gólt lőtt a kupában

2020-09-21

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs először lépett pályára tétmeccsen az élvonalbeli együttesben, és nem kapott gólt a Mohácsi TE ellen. A 6-0-ra megnyert kupatalálkozón a Baranya Megyei I. osztályban szereplő csapat tizenegyest lőhetett, de a kapufa a jó irányba mozduló hálóőrünkkel volt.

Szentlőrinc SE:
Lehoczky Roland és Törőcsik Péter is végigjátszotta a BKV Előre otthonában 2-1-re megnyert párharcot. A bajnokságban rendre kezdőként lehetőség kapó Kapronczai Gergely és Nagy Barnabás ezúttal csere volt, előbbi 65., utóbbi a 80. percben állt be.

Dorogi FC:
Kovács Máté és Szerencsi Miklós is az elsőtől az utolsó percig pályán volt a Diósjenő ellen. Kovács góllal járult hozzá a sikerhez, az 50. percben ő szerezte csapata második gólját az 5-0-ás siker alkalmával. Zuigeber Ákos ezúttal nem állt be.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülése után ismét lehetőséget kapott, a 82. percben szállt be Pápán, ahol együttese 6-2-re nyert.

Szombathelyi Haladás:
Horváth Olivér bemutatkozott a szombathelyi gárdában, a nemrég a vasi csapathoz kerülő támadó 90 percet kapott Mátyus Jánostól a Szegedi VSE ellen (3-0).

Békéscsaba 1912 Előre:
Bidzylia Anton végig a pályán volt a Vác FC ellen, csapata 4-1-el jutott tovább az NB III-as gárdával szemben.

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente sérülés miatt még nem bevethető.

HR-Rent Kozármisleny:
Babinszky Bence kezdőként 60 percet kapott a Tatabányai SC ellen, csapata 1-0-ás sikerrel továbbjutott.

Varga Bence (Szeged-Csanád Grosics Akadémia) és Tóth Zoltán (Iváncsa KSE) együttesének mérkőzését elhalasztották.

Fotó: facebook.com/mohacsitelabdarugas