Keresés

Szerződést hosszabbítottunk Baki Ákossal (GALÉRIA)

Publikálva: 2018.10.11 Frissítve: 2018.10.11 Labdarúgás

Klubunk további három évvel meghosszabbította Baki Ákos szerződését.

- Klubunk megállapodott Baki Ákossal arról, hogy a 24 éves védő további három évvel meghosszabbítja a jövő nyárig érvényes szerződését, így a játékost 2022 nyaráig köti megállapodás klubunkhoz - számolt be a remek hírről Polyák Balázs, az MTK Budapest sportigazgatója.

A Sándor Károly Akadémián nevelkedett Baki 2013 őszén mutatkozott be csapatunkban, amelyben eddig 60 NB I-es mérkőzést játszott. Megbízható teljesítményére több külföldi klub is felfigyelt már, ráadásul a több poszton is bevethető védő korábban a magyar válogatott keretébe is meghívást kapott. A két élvonalbeli gólnál járó hátvéd az elmúlt hónapokban vállsérülése miatt nem állhatott a szakmai stáb rendelkezésére, ám nemrégiben visszatérhetett a pályára, a Mezőkövesd elleni találkozón csereként már lehetőséghez jutott. 

Baki Ákos így rövidesen ismét csapatunk erőssége lehet, klubunk pedig hosszabb távon számol vele, ezért is került sor már most arra, hogy a néhány hónap múlva lejáró szerződése meghosszabbításra kerüljön. 

Az alábbiakban a bejelentésről szóló eseményről látható képgaléria.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!