Keresés

Nasirut finn élcsapatnak adtuk kölcsön

Publikálva: 2019.08.05 Frissítve: 2019.08.05 Labdarúgás

Klubunk egy évre kölcsönadta Nasiru Banahenét egy finn élcsapatnak.

Mint ismert, az NB II-ben a klubok nem foglalkoztatnak légiósokat, a jelenlegi keretünkből pedig a ghánai fiatal játékos helyzete még megoldásra várt. Mostanra viszont megszületett a megállapodás arról, hogy Nasiru Banahenét kölcsönadjuk a finn élvonalban szereplő FC Honka együttesének.

A 19 éves szélső hátvéd ezzel egy szezonra kölcsönbe a finn élvonal 3. helyén álló klubhoz kerül, ami a remekül szolgálhatja további fejlődését, hiszen az FC Honka rendelkezik Finnország egyik legjobb utánpótlás-nevelő bázisával.

Nasiru télen érkezett klubunkhoz, tavasszal már öt bajnokin lehetőséget kapott az élvonalban, az U19-es csapat pedig az ő DVSC-DLA ellen szerzett találatával nyerte meg végül a bajnoki aranyat.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!