Keresés

Gyors, lendületes szélsővel erősödött a keret

Publikálva: 2019.01.02 Frissítve: 2019.01.02 Labdarúgás

Az MTK Budapest szerződést kötött Szlobodan Mihajloviccsal, így a 21 éves szélső klubunknál folytatja pályafutását.

Az osztrák állampolgársággal rendelkező játékos szabadon igazolható labdarúgóként csatlakozik a kerethez. Mihajlovics képességeit ősszel "élesben" is felmértük, hiszen két felkészülési meccsen is pályára lépett csapatunkban, de edzésen is több napon át a mieinkkel készült, és ezek során kedvező benyomást tett klubunk vezetésére.

- A fiatal játékos az edzőmeccseken megmutatta, hogy agresszív, dinamikus futballista, klasszikus szélső, hiszen gyors és jól cselez, a pálya mindkét szélén bevethető, ezzel pedig tovább bővülnek a keretünk variációs lehetőségei. A vele folyó egyeztetéseken kiderült, hogy szeretett volna feljebb lépni eddigi állomáshelyeinél, így nagy lehetőségként fogja fel, hogy mostantól a magyar élvonalban bizonyíthat - mondta Polyák Balázs, az MTK Budapest sportigazgatója az aláírást követően.

Mihajlovics természetesen részt vesz a csapattal a törökországi edzőtáborozáson is.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!