Hírek

Labdarúgás 2019.10.14 Felújíttatjuk Sebes Gusztáv síremlékét

Felújíttatjuk Sebes Gusztáv síremlékét Az Aranycsapat Emlékév alkalmából klubunk felújíttatja Sebes Gusztáv síremlékét.

Labdarúgás 2019.10.11 Boris: „Lehetőséget kaptak azok, akik eddig kevesebbet játszottak” (VIDEÓ)

Boris: „Lehetőséget kaptak azok, akik eddig kevesebbet játszottak” (VIDEÓ) Michael Borist kérdeztük a Soroksár elleni barátságos meccs után.

Labdarúgás 2019.10.11 MTK Budapest - Soroksár SC 2-2 - összefoglaló (VIDEÓ)

MTK Budapest - Soroksár SC 2-2 - összefoglaló (VIDEÓ) A Soroksár elleni barátságos mérkőzésünk összefoglalója.

Labdarúgás 2019.10.11 130 éve született Schlosser Imre, a legendás Slózi - megkoszorúztuk a sírhelyét

130 éve született Schlosser Imre, a legendás Slózi - megkoszorúztuk a sírhelyét A legendás Slózi születésének évfordulóján klubunk megkoszorúzta a sírhelyét.

Labdarúgás 2019.10.11 Közvetítés: MTK Budapest - Soroksár 2-2 (GALÉRIA)

Közvetítés: MTK Budapest - Soroksár 2-2 (GALÉRIA) Pénteken délelőtt a bajnoki szünetben felkészülési meccset játszottunk a Soroksárral a Salgótarjáni úti edzőpályán.

Labdarúgás 2019.10.09 Három játékosunk utazhat az U17-es világbajnokságra

Három játékosunk utazhat az U17-es világbajnokságra A tornára Brazíliában kerül sor, előtte edzőtáborba vonulnak Katáék.

Labdarúgás 2019.10.09 „A nehezebb utat választottuk, de egyre többen bíznak bennünk” - interjú a sportigazgatóval

„A nehezebb utat választottuk, de egyre többen bíznak bennünk” - interjú a sportigazgatóval Túl vagyunk az NB II-es szezon első szakaszán, csapatunk a válogatott meccsek miatti bajnoki szünetben az élen tanyázhat, egy öt meccses győzelmi és egy még hosszabb veretlenségi sorozat után.

Labdarúgás 2019.10.08 Nagy és Varju is az U-válogatottnál készülhet

Nagy és Varju is az U-válogatottnál készülhet Nagy Zsomborra két meccs vár, míg Varju Benedek hazai pályán bizonyíthat az U19-es Eb-selejtezőn.

Labdarúgás 2019.10.07 Boris: „Ez a csapat nem csak 11 játékosból áll” (VIDEÓ)

Boris: „Ez a csapat nem csak 11 játékosból áll”  (VIDEÓ) Michael Boris beszélt a Vác elleni sikerről.

Labdarúgás 2019.10.07 Nagy: „Örülök, hogy fontos gólt szereztem” (VIDEÓ)

Nagy: „Örülök, hogy fontos gólt szereztem” (VIDEÓ) Nagy Zsombort kérdeztük a Vác elleni összecsapásról.

« Előző oldal 4567891011121314 Következő oldal »