Hírek

Labdarúgás 2019.08.20 Látogatóban

Látogatóban Egyesületünk vendégül látta az Almaz Antej U17-es csapatát.

Labdarúgás 2019.08.19 MTK Budapest - Soroksár SC 3-2 - összefoglaló (VIDEÓ)

MTK Budapest - Soroksár SC 3-2 - összefoglaló (VIDEÓ) Csapatunk Soroksár elleni mérkőzésének góljai.

Labdarúgás 2019.08.19 Vass: „Ezzel a góllal már adós voltam” (VIDEÓ)

Vass: „Ezzel a góllal már adós voltam” (VIDEÓ) Vass Patrik nyilatkozott a Soroksár elleni mérkőzést követően.

Labdarúgás 2019.08.18 Legyőztük a Soroksárt (GALÉRIA)

Legyőztük a Soroksárt (GALÉRIA) Pazar első félidőnek köszönhetően begyűjtöttük a három pontot.

Labdarúgás 2019.08.18 Közvetítés: MTK Budapest - Soroksár 3-2

Közvetítés: MTK Budapest - Soroksár 3-2 Második hazai bajnokinkat a Merkantil Bank Ligában a Soroksár ellen vívtuk.

Labdarúgás 2019.08.18 Amit a Soroksárról tudni kell

Amit a Soroksárról tudni kell A negyedik fordulóban, vasárnap 18.00-kor a Soroksár SC lesz csapatunk ellenfele - hazai pályán, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Labdarúgás 2019.08.17 Boris: „A Soroksár veszélyes, de csak a három pont lehet a cél” (VIDEÓ)

Boris: „A Soroksár veszélyes, de csak a három pont lehet a cél” (VIDEÓ) Michael Borist kérdeztük a soron következő bajnokiról.

Labdarúgás 2019.08.17 Bödör László 86 éves!

Bödör László 86 éves! Köszöntjük a 86 éves Bödör Lászlót, klubunk legidősebb játékosát, az MTK örökös bajnokát!

Labdarúgás 2019.08.16 Bognár: „Ki kell használnunk a hazai pálya előnyét”

Bognár: „Ki kell használnunk a hazai pálya előnyét” Bognár Istvánt kérdeztük az első három fordulóról, valamint a Soroksár elleni bajnokiról. (VIDEÓ)

Labdarúgás 2019.08.15 Garami: „Szinte a fél életemet itt töltöttem” - ő végzi el a kezdőrúgást

Garami: „Szinte a fél életemet itt töltöttem” - ő végzi el a kezdőrúgást Mint arról beszámoltunk, pénteken ünnepelte 80. születésnapját Garami József, az MTK Budapest egyik legsikeresebb edzője, a kiváló szakembert labdarúgócsapatunk is köszöntötte.

« Előző oldal 23456789101112 Következő oldal »