Keresés

Hírek

Labdarúgás 2019.10.27 U17-es vb: Hat perc rövidzárlat, vereség a rajton

U17-es vb: Hat perc rövidzárlat, vereség a rajton Kata, Zuigeber, Kosznovszky és Balogh is pályára lépett Nigéria ellen.

Labdarúgás 2019.10.26 Rajt az U17-es vb-n - Katáék Nigéria ellen kezdenek

Rajt az U17-es vb-n - Katáék Nigéria ellen kezdenek A magyar válogatott szombaton, helyi idő szerint 17.00 órakor (magyar idő szerint 22:00-kor) megkezdi szereplését a brazíliai U17-es világbajnokságon, az ellenfél a korosztályos világbajnokság legsikeresebb válogatottja, az ötszörös aranyérmes Nigéria lesz.

Labdarúgás 2019.10.24 Ifi BL: Képgaléria a meccsről

Ifi BL: Képgaléria a meccsről A HSK Zrinjski elleni mérkőzés képes beszámolója.

Labdarúgás 2019.10.23 Pölöskei: „Megérdemelten jutott tovább a Mostar”

Pölöskei: „Megérdemelten jutott tovább a Mostar” Vezetőedzőnk értékelése a Zrinjski Mostar elleni visszavágóról.

Labdarúgás 2019.10.23 Nem sikerült a továbbjutás az UEFA Ifjúsági Ligában

Nem sikerült a továbbjutás az UEFA Ifjúsági Ligában A hazai 1-1 után a visszavágót a Zrinjski nyerte, így továbbjutott a második fordulóba.

Labdarúgás 2019.10.23 Ifi BL: Zrinjski Mostar - MTK Budapest 2-0 (VIDEÓ)

Ifi BL: Zrinjski Mostar - MTK Budapest 2-0 (VIDEÓ) 14:30-kor kezdődött az ifi BL-meccs visszavágója Mostarban. Az első találkozó 1-1-re végződött, a visszavágón viszont kikaptunk, így nem jutottunk tovább.

Labdarúgás 2019.10.23 Ifi BL: “Feszes hangulatban vagyunk“

Ifi BL: “Feszes hangulatban vagyunk“ Pölöskei Gábor beszélt a mérkőzésről.

Labdarúgás 2019.10.22 Ifi BL: "Erőnlétileg nem lehet problémánk"

Ifi BL: Magyari Zoltán beszélt a csapat erőnlétéről és a mérkőzés körülményeiről.

Labdarúgás 2019.10.22 Ifi BL: Itt az utazókeret (GALÉRIA)

Ifi BL: Itt az utazókeret (GALÉRIA) Pölöskei Gábor húsz fős kerete, akik elutaztak Boszniába.

Labdarúgás 2019.10.22 Deutsch: „Összességében megérdemeltük a győzelmet” (VIDEÓ)

Deutsch: „Összességében megérdemeltük a győzelmet” (VIDEÓ) Deutsch Bence nyilatkozott a Budafoki MTE elleni rangadót követően a 90 percről és a saját visszatéréséről.

« Előző oldal 1234567891011 Következő oldal »