Keresés

Hírek

Labdarúgás 2019.09.03 Ellenfelet kapunk az ifi BL-ben

Ellenfelet kapunk az ifi BL-ben Kedden sorsolják az ifi-BL bajnoki ágának párharcait.

Labdarúgás 2019.09.03 Három hazai meccsre zajlik az elővételi jegyárusítás

Három hazai meccsre zajlik az elővételi jegyárusítás Újabb hazai bajnoki meccsek esetében zajlik a jegyárusítás.

Labdarúgás 2019.09.02 Boris: „A szünetben tovább fejlesztenénk a játékunkat” (VIDEÓ)

Boris: „A szünetben tovább fejlesztenénk a játékunkat” (VIDEÓ) Michael Borist kérdeztük a Duna Aszfalt elleni győzelmet követően.

Labdarúgás 2019.09.02 Ezekkel a gólokkal nyertünk (VIDEÓ)

Ezekkel a gólokkal nyertünk (VIDEÓ) Bognár, Vass P. és Lencse gólja videón - rövid összefoglaló a vasárnapi meccsről.

Labdarúgás 2019.09.02 Schön: „A gól után kézben tartottuk a meccset” (VIDEÓ)

Schön: „A gól után kézben tartottuk a meccset” (VIDEÓ) Schön Szabolcsot kérdeztük a Duna Aszfalt TLC elleni háromgólos sikerről.

Labdarúgás 2019.09.01 Megérdemelt győzelem Tiszakécskén (GALÉRIA)

Megérdemelt győzelem Tiszakécskén (GALÉRIA) Sima győzelem a 7. fordulóban.

Labdarúgás 2019.09.01 Közvetítés: Tiszakécske - MTK Budapest 0-3

Közvetítés: Tiszakécske - MTK Budapest 0-3 Újabb idegenbeli bajnokinkat a Tiszakécske otthonában vívtuk a Merkantil Bank Ligában.

Labdarúgás 2019.09.01 Molnár Bence profi szerződést kapott (GALÉRIA)

Molnár Bence profi szerződést kapott (GALÉRIA) Aláírta élete első profi szerződését Molnár Bence.

Labdarúgás 2019.08.31 Újabb két játékosunk az U-válogatottaknál

Újabb két játékosunk az U-válogatottaknál Két korosztályos válogatotthoz hat játékosunkat hívták meg.

Labdarúgás 2019.08.31 Amit a vasárnapi ellenfélről tudni kell - bemutatjuk a Tiszakécskét

Amit a vasárnapi ellenfélről tudni kell - bemutatjuk a Tiszakécskét A 7. fordulóban, vasárnap 16.30-kor a Duna Aszfalt Tiszakécskei LC lesz csapatunk ellenfele - idegenben, a tiszakécskei Városi Stadionban lesz a mérkőzés.

« Előző oldal 123456789 Következő oldal »