Keresés

Hírek

Labdarúgás 2019.07.02 Két meccs a stadionban; a szombati mérkőzés is nyilvános lesz

Két meccs a stadionban; a szombati mérkőzés is nyilvános lesz Az ukrán FC Minaj és a DVTK elleni felkészülési mérkőzésekre az Új Hidegkuti Nándor Stadionban kerül majd sor, mindkettőre megnyitjuk a kapukat a szurkolóink előtt.

Labdarúgás 2019.07.02 Visszatért és szerződést hosszabbított az előző idény egyik legjobb góllövője

Visszatért és szerződést hosszabbított az előző idény egyik legjobb góllövője Szatmári István 2022 nyaráig hosszabbított az MTK Budapesttel.

Labdarúgás 2019.07.01 Csákváron kezdjük a szezont, utána jön a Budaörs - itt a teljes menetrend

Csákváron kezdjük a szezont, utána jön a Budaörs - itt a teljes menetrend Az MLSZ Versenybizottsága elkészítette a Merkantil Bank Liga sorsolását.

Labdarúgás 2019.07.01 Elhunyt Popovics Sándor

Elhunyt Popovics Sándor Hosszan tartó, méltósággal viselt, súlyos betegség után hétfő reggel, 80 évesen elhunyt Popovics Sándor, aki Hollandiában a nyolcvanas évektől több élvonalbeli klub vezetőedzője volt, s Magyarországon kétszer az MTK vezetőedzőjeként is munkát vállalt.

Labdarúgás 2019.07.01 Helyzetjelentés a sérültekről

Helyzetjelentés a sérültekről Több játékosunk is sérülés miatt hagyta ki az első felkészülési találkozót, az alábbiakban az ő állapotukról adunk hivatalos tájékoztatást.

Labdarúgás 2019.07.01 Bücs Zsolt is a szakmai stáb tagja lett

Bücs Zsolt is a szakmai stáb tagja lett A Debrecenben eredményesen dolgozó Bücs Zsolt csatlakozik az MTK Budapest stábjához.

Labdarúgás 2019.06.30 „Pár dolog már látszódott abból, amit meg szeretnék változtatni”

„Pár dolog már látszódott abból, amit meg szeretnék változtatni” Így értékelt Michael Boris a Monori SE elleni győztes találkozó után.

Labdarúgás 2019.06.30 A Monor elleni edzőmeccs képekben (GALÉRIA)

A Monor elleni edzőmeccs képekben (GALÉRIA) Íme a 3-0-s győzelemmel zárult mérkőzés legjobb fotói.

Labdarúgás 2019.06.29 Közvetítés: MTK Budapest - Monori SE 3-0

Közvetítés: MTK Budapest - Monori SE 3-0 Íme a legfontosabb események az MTK Budapest - Monori SE felkészülési mérkőzésről.