Keresés

Hírek

Labdarúgás 2019.07.13 Közvetítés: MTK Budapest - ESMTK 7-0

Közvetítés: MTK Budapest - ESMTK 7-0 Ötödik felkészülési meccsünket az ESMTK ellen vívtuk.

Labdarúgás 2019.07.12 Gellér Sándorra emlékezünk

Gellér Sándorra emlékezünk 94 éve született Gellér Sándor, az Aranycsapat "örökös" cserekapusa.

Labdarúgás 2019.07.11 Boris: „A helyzetkihasználáson kell dolgoznunk, de van még időnk” (VIDEÓ)

Boris: „A helyzetkihasználáson kell dolgoznunk, de van még időnk” (VIDEÓ) Vezetőedzőnk így értékelte az FC Minaj elleni találkozón látottakat.

Labdarúgás 2019.07.11 Törőcsik gólja a Minaj ellen (VIDEÓ)

Törőcsik gólja a Minaj ellen (VIDEÓ) Törőcsik Péter találatával győztük le az ukrán FC Minajt.

Labdarúgás 2019.07.11 Az FC Minaj elleni edzőmeccs képekben (GALÉRIA)

Az FC Minaj elleni edzőmeccs képekben (GALÉRIA) Íme az 1-0-s győzelemmel zárult mérkőzés legjobb fotói.

Labdarúgás 2019.07.10 Ukrán csapatot vertünk az Új Hidegkutiban

Ukrán csapatot vertünk az Új Hidegkutiban Negyedik edzőmeccsünket az ukrán FC Minaj ellen játszottuk, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban lejátszott mérkőzés a mieink 1-0-s sikerével zárult.

Labdarúgás 2019.07.10 Közvetítés: MTK Budapest - FC Minaj 1-0

Közvetítés: MTK Budapest - FC Minaj 1-0 Negyedik felkészülési meccsünket az ukrán FC Minaj ellen vívtuk az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.