Hírek

Labdarúgás 2019.08.29 MTK Budapest - FC Ajka 4-4 (VIDEÓ)

MTK Budapest - FC Ajka 4-4 (VIDEÓ) Az FC Ajka elleni mérkőzésünk góljai.

Labdarúgás 2019.08.28 Egy pont hátrányból a nyolcgólos meccsen (GALÉRIA)

Egy pont hátrányból a nyolcgólos meccsen (GALÉRIA) Két cserejátékosunk is betalált az Ajka ellen, 4-4 lett a vége.

Labdarúgás 2019.08.28 Közvetítés: MTK Budapest - FC Ajka 4-4

Közvetítés: MTK Budapest - FC Ajka 4-4 Harmadik hazai bajnokinkat az FC Ajka ellen vívtuk a Merkantil Bank Ligában.

Labdarúgás 2019.08.28 Vogyicska távozik

Vogyicska távozik Az MTK Budapest a játékos érdekét is szem előtt tartva közös megegyezéssel szerződést bontott Vogyicska Bálinttal.

Labdarúgás 2019.08.27 Amit az FC Ajkáról tudni kell - bemutatjuk ellenfelünket

Amit az FC Ajkáról tudni kell - bemutatjuk ellenfelünket A hétközi, 6. fordulóban szerdán 19:00-kor az FC Ajka lesz csapatunk ellenfele az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Labdarúgás 2019.08.26 Boris: „Három szerzett góllal nem lehetek elégedett a döntetlennel” (VIDEÓ)

Boris: „Három szerzett góllal nem lehetek elégedett a döntetlennel” (VIDEÓ) Michael Boris értékelte a Békéscsaba elleni mérkőzést.

Labdarúgás 2019.08.26 Simon: „Végig jöttünk előre, ebben benne van a hiba is” (VIDEÓ)

Simon: „Végig jöttünk előre, ebben benne van a hiba is” (VIDEÓ) Csereként gólt szerző csatárunkat kérdeztük a Békéscsaba elleni meccsről, valamint a szerdai, Ajka elleni találkozóról.

Labdarúgás 2019.08.26 Íme a Békéscsaba elleni góljaink (VIDEÓ)

Íme a Békéscsaba elleni góljaink (VIDEÓ) Lencse László, Vass Patrik és Simon András is betalált.

Labdarúgás 2019.08.25 Remek meccsen egy pontot ért a három gól (GALÉRIA)

Remek meccsen egy pontot ért a három gól (GALÉRIA) Szórakoztató meccsen ikszeltünk a Békéscsabával.

Labdarúgás 2019.08.25 Közvetítés: Békéscsaba - MTK Budapest 3-3

Közvetítés: Békéscsaba - MTK Budapest 3-3 Harmadik idegenbeli bajnokinkat Békéscsabán vívtuk a Merkantil Bank Ligában.

« Előző oldal 7891011121314151617 Következő oldal »