Keresés

Hírek

Labdarúgás 2019.10.06 Gólösszefoglaló: Vác FC - MTK Budapest 1-3 (1-1) (VIDEÓ)

Gólösszefoglaló: Vác FC - MTK Budapest 1-3 (1-1) (VIDEÓ) A Vác FC elleni találkozónk góljai.

Labdarúgás 2019.10.06 Újabb győzelemmel maradtunk a tabella élén (GALÉRIA)

Újabb győzelemmel maradtunk a tabella élén (GALÉRIA) Huszáros hajrával begyűjtöttük a három pontot a Vác ellen.

Labdarúgás 2019.10.06 Közvetítés: Vác FC - MTK Budapest 1-3

Közvetítés: Vác FC - MTK Budapest 1-3 Az NB II-es bajnokságot a Vác FC ellen folytattuk, a mérkőzésre Balassagyarmaton került sor.

Labdarúgás 2019.10.05 Boris: „Szeretnénk folytatni a jó sorozatot” (VIDEÓ)

Boris: „Szeretnénk folytatni a jó sorozatot” (VIDEÓ) Michael Borisszal beszéltünk a Vác elleni meccsről.

Labdarúgás 2019.10.05 Somodi: „Az első helyen szeretnénk maradni a bajnoki szünetben” (VIDEÓ)

Somodi: „Az első helyen szeretnénk maradni a bajnoki szünetben” (VIDEÓ) Somodi Bencét kérdeztük a hét közepén a Vác elleni összecsapásról.

Labdarúgás 2019.10.04 Bemutatjuk vasárnapi ellenfelünket: amit a Vác FC-ről tudni kell

Bemutatjuk vasárnapi ellenfelünket: amit a Vác FC-ről tudni kell A Merkantil Bank Liga 12. fordulójában vasárnap 15 órától a Vác FC ellen lépünk pályára Balassagyarmaton.

Labdarúgás 2019.10.03 Kata: A mentalitás rendben volt, de játékban javulni kell (VIDEÓ)

Kata: A mentalitás rendben volt, de játékban javulni kell (VIDEÓ) A gólszerző középpályás értékelt az Ifjúsági Bajnokok Ligája mérkőzést követően.

Labdarúgás 2019.10.03 Pölöskei: Támadásban nagyobb határozottság szükséges (VIDEÓ)

Pölöskei: Támadásban nagyobb határozottság szükséges (VIDEÓ) Vezetőedzői értékelő a HSK Zrinjski elleni döntetlent követően.

Labdarúgás 2019.10.03 Edzőmeccs a Soroksár ellen

Edzőmeccs a Soroksár ellen Nem maradunk meccs nélkül a válogatott szünetben sem.

Labdarúgás 2019.10.02 Ifi BL: Semmi nem dőlt el az első meccs után (GALÉRIA)

Ifi BL: Semmi nem dőlt el az első meccs után (GALÉRIA) Hiába játszottunk fölényben, be kellett érnünk az 1-1-es döntetlennel, ami azt jelenti, hogy még semmi nem dőlt el az első meccs után.

« Előző oldal 56789101112131415 Következő oldal »