Keresés
2-3
(1-1)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+5' Vége a mérkőzésnek. MTK Budapest-Kisvárda Master Good 2-3
Csere 90+2' Misics a pálya másik oldaláról kullog a felezõhöz, helyette Kovácsréti az idõhúzó csere.
Infó 90' 5 perc a ráadás.
Csere 89' Zanko váltotta Várit.
Infó 87' Ismét elfekszik egy várdai védõ, ez az utolsó percek forgatókönyve...
Infó 85' Misics lefekszik, felkel, lefekszik, felül, reklamál. Nevetséges színészkedés a vendégektõl.
Gól 81' Ilics kiugrott, és gólt lõtt.
Csere 80' Szuhodovszki áll az alapvonal mellett, Hrepkát váltotta.
Csere 77' Schäfer helyett Borbély folytatja.
Második sárga 74' Vass Patrikot állították ki, miután gyanús körülmények közt elesett a tizenhatoson belül. A szurkolók hangos nemtetszésüket fejezik ki.
Csere 72' Heffler váltotta Lukácsot.
Sárga lap 71' Hrepkát akasztotta Vári, sárgát kapott érte.
Sárga lap 65' Ilics esett neki a partjelzõnek idegen nyelven, amiért sárgát kapott.
Infó 65' A vendégszurkolók 65 percig bírták, mielõtt minõsíthetetlen rigmusokat hallattak.
Gól 63' Bertucci lõtt kapásból a léc alá.
Gólhelyzet 62' Séfi lövése megpattant, majd a kapufán csattant.
Szabálytalanság 59' Lencse vádliját rúgta szét Ryashko.
Lövés 57' Misics lõtt a kapu mellé.
Lövés 52' Schäfer lõtt a kapu mellé.
Gól 47' Kanta ugratta ki Vass Patrikot Hrepka labdaszerzésébõl, szélsõnk centerezését Lencse bombázta a kapuba. MTK Budapest-Kisvárda 2-1
Elkezdődött a második félidő 46' A vendégek kezdték a második félidõt.
Infó 45+8' A csapatok a pályán, Vass Patrik még mindig nevetséges sárga lapját vitatja.
Nézőszám 45+7' 1745 a nézõszám.
Infó 45+4' Félidõben köszöntjük a BAJNOKI CÍMET szerzõ U12-es és U13-as csapatainkat.
Vége az első félidőnek 45' Félidõben 1-1
Félidõben 1-1
Gól 44' Bese védett hatalmasat, majd a kipattanót Lukács értékesítette.
Sárga lap 39' Vass Patrik kapott sárga lapot, miután a várdai játékos hátulról felrúgta. A második érthetetlen döntés perceken belül.
Sárga lap 38' Misics kapott sárgát agresszív belépõjét követõen.
Gólhelyzet 37' Lencse lõtt szabályos gólt, de az oldalvonali játékvezetõ érthetetlen módon lest jelzett.
Lövés 36' Schäfer ollózott, szöglet.
Sárga lap 30' Protics kapott sárgát, Vass Patrik vádlijára taposott rá.
Szabálytalanság 29' Ilics emberkedik Vass Patrikkal, a játékvezetõ szedte szét õket, méterekkel arrébb Lencse és Misics került szópárbajba, õket Jánvári különítette el.
Sárga lap 28' Misics feküdt el két ütemet késve, meggyõzõ alakításáért Schäfer kapott sárgát.
Csere 26' Kényszerū csere, Deutsch nem tudja folytatni, Bori a helyén.
Ápolás 22' Deutsch Bencét kell ápolni.
Lövés 21' Jánvári szerelte a ziccerben kiugró Lencsét.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 17' Sergiu lövését Bese tolta felsõlécre.
Lövés 15' Ilics lõtt a kapu fölé.
Lövés 8' Schäfer löbbölt Hrepka elé, csatárunk kapáslövése nem talált kaput.
Gól 5' Vass Patik, Katona, Schäfer volt a labda útja, majd Kanta kapott labdát középen, csapatkapitányunk lövése megpattant, de így is a kapuba jutott. MTK Budapest-Kisvárda Master Good 1-0
Sérülés 4' Schäfer maradt lent, Vári segített neki a beszorult levegõ miatt.
Elkezdődött az első félidő 1' Kékben csapatunk, pirosban a Kisvárda. A meccset mi kezdtük.
Infó 0' A mérkõzést Szõts Gergely vezeti, segítõi Bornemissza Norbert, Huszár Balázs, a kispadoknál pedig Kovács Gergely.
Összeállítás 0' A Kisvárda csapata: Zöldesi, Jánvári, Ryashko, Ilics, Marcolini, Sergiu, Bohdan, Vári, Misics, Rados, Lukács. Kispad: Molnár, Heffler, Szőr, Kovácsréti, Zanko, Hats
Összeállítás 0' Az MTK Budapest összeállítása: Bese - Katona, Gengeliczki, Balogh, Deutsch - Vass P., Vass Á., Kanta, Schäfer - Hrepka, Lencse. Kispad: Szentpéteri, Bori, Borbély, Takács, Bayer, Nagy Zs., Szuhodovszki.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!