Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90' Végeredmény: Vasas FC - MTK Budapest 1-2
Gólhelyzet 85' Farkas bepasszából Hrepka lőtt kapufát.
Csere 82' Deutsch Bence nem tudja folytatni, Nagy Zsombor a helyén.
Csere 73' Csiki helyett Ferenczi István folytatja, ő az utolsó utáni bevethető ember a padon.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 68' Barczi bombáját Groppioni tolta a kapufára.
Csere 62' Balogh, Borbély, Hrepka, Farkas jött Baki, Lencse, Korozmán és Bayer helyett.
Gól 61' Barczi lesgyanúsan ugrott ki és a bal alsóba lőtt. Vasas FC - MTK Budapest 1-2
Gól 53' Gréczi Márton első felnött mérkőzésén betalált. Gengeliczki ívelésere ugrott ki a védők mögé, és elpöckölte a kapuson át a labdát. Vasas FC - MTK Budapest 0-2
Lövés 48' Gréczi ívelt keresztbe Babinazkynek, aki centerezni próbált, a kapud lehúzta.
Elkezdődött a második félidő 46' A Vasas kezdte a második félidőt.
Csere 45+6' A második félidei csapat: Groppioni - Szabó Zs., Baki, Gengeliczki, Deutsch - Gréczi, Jakab, Bayer, Babinszky - Korozmán, Lencse.
Vége az első félidőnek 45' Vége az első félidőnek, magabiztos játékkal vezetünk a Vasas ellen. Vasas FC - MTK Budapest 0-1
Csere 39' Vaskó váltotta Benest.
Sérülés 37' Benes nem tudja folytatni a mérkőzést.
11-es gól 32' Kanta a jobb oldalra bombázta a tizenegyest, Kamenar balra ment. Vasas FC - MTK Budapest 0-1
Szabálytalanság 31' Vass kapott labdát Korozmántól, de nem találta el jól. A kipattanót követően Lencsét vágták fel, büntető.
Csere 26' Gengeliczki váltotta Talabért.
Csere 26' Pavlov érkezett Ádám helyére.
Sérülés 24' Egyik játékos sem tudja folytatni a mérkőzést.
Ápolás 23' Talabér és Ádám csúszott össze, mindkét játékost ápolni kell.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 21' Burmeister lövését fogta Fadgyas.
Lövés 19' Korozmán lövését blokkolták a védők.
Gólhelyzet 12' Hangya ugrott ki a bal szélen, Fadgyas feje fölé bombázott, de kapusunk mentett.
Elkezdődött az első félidő 1' Lencse passzából útjára indult a labda.
Összeállítás 0' Az MTK Budapest kezdőcsapata: Fadgyas - Katona, Talabér, Baki, Deutsch - Vass P., Kanta, Bayer, Takács R. - Korozmán, Lencse.
Összeállítás 0' A Vasas FC csapata: Kamenar - Burmeister, Benes, Ristevski, Csiki, Vida, Berecz, Laczkó, Remili, Ádám, Hangya.
Infó 0' A legutóbbi előkészületi mérkőzésén a Vasas FC 2-0-ra kikapott a Budapest Honvéd együttesétől. Velük február 3-án játszunk edzőmeccset az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Kovács J Zoltán, segítői Becséri Gergely, Rózsa Dávid.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!