Keresés
3-1
(2-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+4' Megtartottuk hazai veretlenségünket a félév utolsó hazai bajnokiján is. MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 3-1, Torghelle (39. perc), Lencse (43. perc, 58. perc) ill. Bokros (93. perc)
Gól 90+3' Bokros Szilárd szépített. MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 3-1, Torghelle (39. perc), Lencse (43. perc, 58. perc) ill. Bokros (93. perc)
Infó 90' 3 perc a ráadás.
Lövés 83' Korozmán Kevin távoli lövése centikkel kerülte el a kaput.
Csere 82' Vass Patrik helyett Jakab Dávid a hajrában, a harmadik cserelehetőségét is kihasználta Feczkó Tamás.
Sárga lap 79' Baki Ákos kapott sárga lapot.
Csere 78' Gera Danit váltotta Korozmán Kevin.
Csere 74' Schäfer András helyett Szerencsi Miklós folytatja.
Lövés 68' Vass Patrik beadása nem sokkal kerülte el Torghelle fejét.
Csere 63' Máté váltotta Molnárt a vendégeknél.
Gólhelyzet 62' Torghelle lövését védte a kapus, az ismétlésnél jó ütemben zárták ki Lencsét.
11-es gól 58' Lencse László értékesítette a büntetőt. MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 3-0, Torghelle (39. perc), Lencse (43. perc, 58. perc)
Szabálytalanság 57' Lencse szelídítette meg a labdát, Gerának passzolt, aki centerezett, Torghelle lövését védték, a kipattanót Schäfer szerezte meg, őt pedig buktatták, büntető.
Csere 53' Mészáros helyett Kiprich folytatja.
Sárga lap 50' Gera Dani mellett sikítva esett össze Tar, a játékvezető a művészi teljesítményre való tekintettel sárgát adott Daninak.
Sárga lap 49' Tar Zsolt szabálytalankodott Gera Danival, sárga a jutalma.
Elkezdődött a második félidő 46' Csere nincs, kezdődik a második félidő.
Nézőszám 45+3' A mérkőzés hivatalos nézőszáma: 888
Vége az első félidőnek 45' Félidőben: MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 2-0. Gólszerző: Torghelle (39. perc), Lencse (43. perc)
Gól 43' Gera és Lencse összjátékából utóbbi előtt adódott gólhelyzet, aki átvert mindenkit, és gyönyörűen tekert a jobb oldali kapufa mellé. MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 2-0, Torghelle (39. perc), Lencse (43. perc)
Lövés 42' Katona szólójából Gera lőhetett, de nem talált kaput.
Gól 39' Deutsch Bence tanítani való módon tekert középre, Torghelle Sándor repülve ért a labdába, és megszerezte a vezetést. MTK Budapest - Aqvital FC Csákvár 1-0, Torghelle (39. perc)
Kapura lövés / veszélyes helyzet 32' Vass Patrik szöglete középen megcsúszott, Lencse elé került, aki éles szögből a kapusba lőtt.
Lövés 27' Vass Patrik indult el a jobb oldalon, lőtt passzát nem érték el a csatárok.
Szabadrugás 25' Lencse maga vállalta el a szabadrúgást, fölé ment.
Csere 24' A sérült Csonka helyett Bokros folytatja a vendégeknél.
Sárga lap 23' Mészáros kapott sárga lapot Lencse visszarántásáért.
Sérülés 21' Schäfer fejelt össze Csonkával. Csonkát le kell cserélni, Séfi már a pályán újra!
Szabálytalanság 19' Torghellére ugrott rá hátulról nyújtott lábbal Baranyai, szabadrúgás.
Gólhelyzet 10' Katona és Schäfer összjátékából előbbi lőtt, Markek bravúrosan védett.
Lövés 9' Vass Patrik beadását nem tudta elérni Lencse, az ismétlést Gera a kapu mellé tekerte.
Lövés 5' Gera kapott labdát a bal szélen, Torghelle felé passzolt, de mentettek a védők.
Elkezdődött az első félidő 1' Sárgában a Csákvár, kékben csapatunk. A mérkőzést a vendégek kezdték.
Infó 0' Érkeznek a csapatok, perceken belül kezdődik a mérkőzés!
Infó 0' A mérkőzés előtt dr. Deutsch Tamás, Polyák Balázs és Pinczi Anita köszönti a nyugdíjba vonuló, januárban 82. születésnapját ünneplő Jakobsen Józsefet. A női szakág klubigazgatójának jó pihenést kívánunk, és köszönjük az elmúlt 10 év alázatos munkáját!
Összeállítás 0' Az Aqvital FC Csákvár csapata: Markek, Rétyi, Baranyai, Nagy, Oldal, Molnár, Sándor, Mészáros, Csonka, Polonkai, Tar. Kispad: Bokros, Daróczi, Papp, Máté, Kiprich, Molnár, Major.
Összeállítás 0' Az MTK Budapest csapata: Szentpéteri - Katona, Baki, Gengeliczki, Deutsch - Vass P., Schäfer, Vass Á., Gera - Torghelle, Lencse. Kispad: Fadgyas, Jakab, Korozmán, Bori, Talabér, Forgács, Szerencsi.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Molnár Attila. Segítői: Barna Gábor és Kormányos II. Gábor. Tartalék-játékvezető: Kis Zoltán.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!