Keresés
2-0
(2-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+3' Vége a mérkőzésnek, könnyed győzelmet aratott csapatunk a Nyíregyháza Spartacus fölött. MTK Budapest - Nyíregyháza Spartacus FC 2-0, Schäfer (17. perc), Lencse (44. perc, büntető)
Sárga lap 90+2' Korozmán kapott sárga lapot, a kapust rúgta fel.
Infó 90' 3 perc a ráadás.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 88' Korozmán nyeste át balra Farkasnak a labdát, aki lekészített Kantának, majd a kapusnak kellett védenie.
Lövés 80' Vendég fejes, oldalháló.
Csere 78' Harmadik cserelehetőségét is kihasználta csapatunk, Kanta József váltotta Vass Ádámot.
Csere 77' Ismét cserél Feczkó Tamás, Vass Patrik helyére Hrepka Ádám érkezett.
Infó 74' Második csapatunk három ponttal térhez haza Cigándról. Végeredmény: Cigánd SE - MTK Budapest II 1-4. Gólszerző: Szuhodovszki Soma, Szerencsi Miklós (x2), Nagy Martin.
Csere 72' Farkas Balázs váltotta Lencse Lászlót.
Ápolás 68' Rubust kell ápolni az alapvonalon kívül, rosszul esett felugrást követően.
Csere 63' Holdampf helyett Rezes, Dragoner helyett Horváth folytatja a vendégeknél.
Lövés 60' Lencse ívelt a jobb oldalra Vass Patriknak, villámléptű szélsőnk nem talált kaput.
Lövés 57' Vass Patrik beadásából Lencse fejelt, védője jól zavart, végül Megyeri kezében kötött ki a labda.
Lövés 52' Lencse ugratta ki Deutsch Bencét, aki ide-oda cselezve végül középre ívelt, beadásáról lemaradtak az érkezők.
Nézőszám 48' 1954 a mérkőzés nézőszáma.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 47' Rudolf lövését fogta Szentpéteri.
Elkezdődött a második félidő 46' Pályán a csapatok, a Nyíregyháza Spartacus kezdte a második félidőt.
Csere 46' Kesztyűs váltotta Csilust a vendégeknél.
Vége az első félidőnek 45+1' Vége az első félidőnek. Magabiztos játékkal két gólos előnyben csapatunk. MTK Budapest - Nyíregyháza Spartacus FC 2-0, Schäfer (17. perc), Lencse (44. perc, büntető)
Infó 45' 1 perc a ráadás.
11-es gól 44' Megduplázta előnyét az MTK Budapest! A jogosan megítélt büntetőt Lencse László értékesítette. MTK Budapest - Nyíregyháza Spartacus FC 2-0, Schäfer (17. perc), Lencse (44. perc, büntető)
Szabálytalanság 42' Schäfer beadása Torghellének magas volt, Lencse megszerezte és kapura lőtte, kézzel állították meg, büntető.
Sárga lap 42' Sárga lapot kapott kezezésért Rubus Tamás.
Lövés 40' Bori blokkolta Dragoner beadását, vendég szöglet következik.
Gólhelyzet 38' Lencse kapott tanári labdát, egyedül tört kapura, Megyeri bravúrjának köszönhetően nem lett belőle gól.
Gólhelyzet 37' Korozmán passzolt a védők között kiugró Vass Patriknak, aki centikkel maradt le a labdáról.
Szabálytalanság 35' Lencsét rúgta meg hátulról Rubus, határozott és kemény belépőjét végül lefújta a játékvezető.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 34' Korozmán távoli lövését fogta Megyeri.
Gólhelyzet 29' Mutatós kontrát vezetett az MTK Budapest. Vass Patriktól Vass Ádámhoz került a labda, onnan Torghelléhez, majd vissza Vass Patrikhoz, de a becsúszó Forró blokkolta a lövést, így csak szöglet lett a vége.
Szabálytalanság 28' Csilus szállt bele Torghellébe, nem sokkal korábban Torghelle szabálytalankodott Csilussal, a játékvezető ezt nem ítélte törlesztésnek.
Lövés 25' Kétszer lőtt pár másodpercen belül a Nyíregyháza Spartacus, előbb blokkról jött ki a labda, majd a kapu mellé szállt.
Gól 17' Megszerezte a vezetést az MTK Budapest! Vass Patrik szögletét követően Schäfer András ugrott a legmagasabbra, és a bal kapufa mellé bólintott, megszerezve ezzel első gólját az első csapatban. MTK Budapest - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0, Schäfer (17. perc)
Gólhelyzet 16' Lencse sarkazásából Deutsch passzolt középre laposan, Lencséhez került a labda, a lövését blokkolták. Majd Schäfer elé pattant, ő Vass Patriknak passzolt, szintén blokkolták a lövést, végül Bori beadását mentették szögletre kék-pirosak.
Gólhelyzet 13' Dragoner kapott labdát a jobb szélről, de nem tudta kapura terelni, gólhelyzetet puskáztak el a vendégek.
Lövés 12' Holdampf lőtt távolról, nem veszélyeztette a kaput.
Szabálytalanság 10' Korozmán koccintotta össze Kelemen bokáit, szabadrúgás a Nyíregyházának.
Infó 8' Balogh passzolt rosszul, de gyors egymásutánban kétszer is szerleni tudott, megállítva a vendégek támadását.
Lövés 3' Schäfer gyönyörűen vette át majd lőtte el dropból a labdát, centikkel tévesztette el a kaput.
Elkezdődött az első félidő 1' Torghelle Sándor passzából útjára indult a labda az első félidőre.
Infó 0' Pályán a csapatok, fehér szerelésben játszanak fiaink, kék-pirosban pedig a vendég nyíregyháziak.
Infó 0' A vendégek 12 ponttal tanyáznak az ötödik helyen, kettő ponttal a harmadik Kazincbarcika mögött.
Infó 0' Csapatunk a nyolcadik forduló előtt veretlenül vezeti a tabellát, 19 ponttal, 15 lőtt góllal és mindössze 4 kapott góllal áll az élen.
Összeállítás 0' A Nyíregyháza Spartacus csapata: Megyeri - Fodor, Kártik, Holdampf, Pekár, Rubus, Rudolf, Forró, Kelemen, Csilus, Dragoner. Kispad: Hermány, Szinanovics, Rezes, Gajdos, Kesztyűs, Papp, Horváth. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.
Összeállítás 0' MTK Budapest csapata: Szentpéteri - Deutsch, Balogh, Gengeliczki, Bori - Lencse, Schäfer, Vass Á., Vass P. - Torghelle, Korozmán. Kispad: Demjén - Baki, Farkas, Kanta, Hrepka, Borbély, Takács. Vezetőedző: Feczkó Tamás.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Molnár Attila, segítői Kepe Arnold és bertalan Dávid. A tartalék játékvezető Kovács J. Zoltán.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!