Keresés
2-0
(0-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+4' Vége a mérkőzésnek. Végeredmény: Videoton FC - MTK Budapest, 2-0 (0-0)
Csere 90+2' Lazovics helyett Bódi a pályán.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 90+1' Szatmári István lövését szedte le Kovácsik.
Gól 90' Lazovics bombaerős lövésébe Petkovics csak belekapni tudott, így irányt változtatva a játékszer a kapuba pottyant.
Csere 81' Szatmári István állt be Korozmán Kevin helyett.
Sárga lap 79' Kovács kapott sárga lapot színészkedésért.
Csere 76' Vogyicska helyett Szatmári Lóránd a pályán.
Gól 70' Scsepovics méteres lesen kapott labdát, amit visszapasszolt Lazovicsnak, aki a bal alsóba lőtt.
Sárga lap 67' Juhász tarolta el Katonát sportemberhez nem méltó módon.
Ápolás 63' Borbélyt kell ápolni, az oldalvonalon Katona Máté már készenlétben áll.
Csere 63' A bicegve leballagó Borbély Bálintot Katona Máté váltotta.
Lövés 62' Scsepovics fejese szállt a kapu fölé.
Szabálytalanság 58' Borbély és Lazovics ütközött, hazai oldalra ítélt a játékvezető.
Elkezdődött a második félidő 46' Visszatértek a csapatok a pályára, elkezdődött a második játékrész.
Csere 46' Kovács István váltotta Feczesin Róbertet a félidőben.
Vége az első félidőnek 45+1' Korozmánt tüntették el a büntetőterületen belül, de a játékvezető hármat sípolt, így "csak" félidő vége miatt szólt a sípja. Félidőben gól nélküli döntetlen.
Sárga lap 45' Vinícius kapott sárga lapot alattomos odarúgásáért.
Sárga lap 44' Feczesin addig hisztizett, míg Myke sárga lapot kapott egy teljesen ártatlan találkozót követően.
Lövés 37' Korozmán jobb oldali elfutása után Torghelle és Kanta nem értették meg egymást, ezért nem lett veszélyes lövés belőle.
Sárga lap 31' Vogyicska kapott sárga lapot lerántásért.
Szabadrugás 30' Lazovics szabadrúgása a kapufák hegesztéséről pattant ki, Juhász csukafejese pedig a kapu fölé szállt.
Sárga lap 29' Lazovics kapott sárga lapot szövegelésért.
Szabálytalanság 28' Korozmánt buktatták, nem fújt a játékvezető, másodpercekkel később Vukmir apró faltjánál pedig harsant a sípszó.
Gólhelyzet 26' Korozmán beadása átjutott védője lábai között, Myke és Toghelle is a hazai védők helyezkedésének köszönhetően nem tudott beleérni a labdába.
Gólhelyzet 19' Vogyicska elé csorgott le Myke beadása, a fiatal középpályás lövése centikkel ment el Kovácsik kapuja mellett.
Gólhelyzet 18' Myke lövését blokkolta a hazai védelem, a kontrából gólhelyzetbe került a Videoton, de Petkovics hatalmas bravúrral mentett.
Sárga lap 17' Poór mellett repült Nego mint a repülő, az MTK védője, Poór Patrik sárgát kapott érte.
Sárga lap 6' Hadzsics kapott sárga lapot Vogyicska elleni szabálytalanságáért.
Elkezdődött az első félidő 1' A kék-fehérben játszó MTK Budapest kezdte a mérkőzést. A hazaiak piros-kék összeállításban játszanak.
Infó 0' Érkeznek a csapatok, perceken belül kezdődik a 17. forduló utolsó mérkőzése.
Infó 0' Zajlik a bemelegítés a hűvös felcsúti estében.
Összeállítás 0' Az MTK Budapest összeállítása: Groppioni - Baki, Vukmir, Vass, Poór - Borbély, Kanta, Vogyicska - Korozmán, Torghelle, Myke. Kispad: Groppioni - Katona, Vadnai, Nikacs, Szatmári L., Szatmári I., Gera. Vezetőedző: Teodoru Vaszilisz.
Összeállítás 0' A Videoton összeállítása: Kovácsik, Vincius, Lazovics, Nego, Stopira, Hadzsics, Juhász, Scsepovics, Szolnoki, Géresi, Feczesin. Kispad: Horváth, Pölöskei, Kovács, Bédvárdi, Bódi, Barczi, Varga. Vezetőedző: Henning Berg.
Infó 0' A mérkőzést Farkas Ádám vezeti. Asszisztensek: Tóth II. Vencel, Szert Balázs. Alapvonali játékvezetők: Takács János , Nagy Róbert. Tartalék-játékvezető: Márkus Tamás
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!